НОВИНИ ДНЯ: Українська балістика стане новою проблемою для Росії: генерал армії пояснив чому  Спаси, День Незалежності та багато чого іншого: усі свята серпня 2026 року в Україні  США і Україна модернізують С-300 через дефіцит ракет Patriot, - ЗМІ  Горіховий Спас 2026 року: коли святкують, що святять у церкві та які традиції приносять добробут  Навіть стара радянська тертка буде гострою, як бритва: 3 способи, як її заточити  У ці дні серпня клювання не буде: що показує календар риболова на місяць  "Трюки" з содою: 10 способів застосування, про які ви не зналивсі новини дня
Політика
Україна
08.02.2023 721

Ігнат розповів, чому окупанти не використовують дрони Shahed

В останні тижні російські окупаційні війська не атакували Україну іранськими дронами Shahed.

Прес-секретар командування Повітряних сил Юрій Ігнат у коментарі 24 каналу розповів, із чим це може бути пов'язано.

Він нагадав, що окупанти майже місяць не використовували іранські безпілотники. У новорічну ніч по Україні запустили 45 дронів, у ніч на 2 січня – 39, а 16 січня – було 24 безпілотники.

"З цих трьох атак було збито всі 100 відсотків дронів. І більше ворог їх не застосовував на жодному з напрямків. Це говорить про те, що росіяни приберегли якусь частину або очікують наступну партію", - заявив Ігнат.

Він додав, що є певна інформація про те, що Росія має намір побудувати завод із виробництва дронів на своїй території десь у глибині країни.

"Росіяни хочуть налагодити виробництво іранських дронів, це ще одна загроза, адже уряди цих країн не відмовляються від своїх планів подальшої співпраці", - сказав Ігнат.

Оценка материала:

5.00 / 2
Ігнат розповів, чому окупанти не використовують дрони Shahed 5.00 5 2
Політика / Україна
08.02.2023 721
Еще материалы раздела «Україна»