НОВИНИ ДНЯ: Українці у квітні придбали майже 6 тисяч нових авто: названо лідерів ринку  Беріть парасольки: якою буде погода в Україні 6 травня  Літній наступ РФ і окупація Донбасу: в ISW проаналізували плани Кремля щодо захоплення України  НАТО готується до потенційного конфлікту з Росією — речниця МЗС РФ  Не лише Донбас: Павлюк назвав регіон, який є ціллю Кремля  Багато дощів з грозами. Синоптики дали прогноз на 6 травня в Україні  "Стратегічно необґрунтований крок": дипломат Брайза про критику Білого дому щодо ударів по НПЗ в РФвсі новини дня
10.02.2023 481

Українська стрибунка у висоту здобула "золото" на престижному турнірі у Франції

Юлія Левченко виграла перший міжнародний старт поточного сезону.

ab7d53b3b68e645585e209b1c62d7234_10.02.23

Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко перемогла на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії "Silver" у французькому Мондевілі. Пише ТСН.

25-річна українка стала єдиною учасницею змагань, кому підкорилася висота 1,89 метра.

"Срібло" з результатом 1,86 метра виграла естонка Кармен Бруус. Бронзова нагорода дісталася француженці Солен Жикель (1,86 метра).

Для Левченко це перша перемогла на міжнародному рівні цього сезону.

Зазначимо, що минулого тижня Юлія стала бронзовою призеркою на турнірі аналогічної серії World Athletics Indoor Tour Silver у французькому Валь-де-Реї. "Золото" тих змагань з рекордом виграла інша українка Ярослава Магучіх.

Раніше повідомлялося, що українські стрибунки у висоту Ірина Геращенко та Юлія Чумаченко оформили переможний дубль на міжнародному турнірі в Чехії.

5.00 / 2
Українська стрибунка у висоту здобула "золото" на престижному турнірі у Франції 5.00 5 2