НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку вступають у період удачі та прориву: кому незабаром пощастить  Поважають в США і в Росії: Bloomberg розкрило стиль Буданова в переговорах  Ціни в Україні підскочать ще вище: Пишний розкрив тривожний сценарій  Орбана та його оточення хочуть відправити за ґрати: що готує Мадяр  64 гривні за поїздку у метро Києва: як формується ціна і чому зазирають у гаманці містян  Просто посипте це під кущ: малина дасть вдвічі більше ягід вже цього року  Чи чекати тепла на Великдень? Синоптик попередила про "сюрпризи" з мокрим снігомвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
11.02.2023 679

Синоптикиня попередила про зміну погоди в Україні

В Україні піде сніг, а згодом потеплішає.

Вихідними 11-12 лютого погода в Україні зміниться. Наближаються атмосферні фронти, які принесуть сніг та мокрий сніг. Пише ТСН. 

Про це повідомила народна синоптикиня Наталка Діденко.

Так, за словами Діденко, завтра на півдні та південному сході "серйозні" опади малоймовірні.

"При проходженні фронтів вітер може посилюватися. На дорогах через ожеледицю та сніг стане складніше рухатися. Нарешті відступлять морози", - розповіла синоптикиня.

Вона зазначила, що найближчої ночі ще буде холодно, до -7 -14 градусів. Але у ніч проти неділі, 12 лютого, потеплішає до -2 -7 градусів. Вдень в Україні очікується -3 +2 градуси.

У Києві погода також зміниться. Очікується сніг, мокрий сніг, а вдень у неділю опади припиняться, зазначила синоптикиня. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, часом рвучкий.

"Потепління. Вночі ще підморозить, а в денні години - відлига, навіть "плюси" невеличкі. Тому, шановні метеозалежні, підготуйтеся, не лякайтеся", - попередила Діденко.

Оценка материала:

5.00 / 2
Синоптикиня попередила про зміну погоди в Україні 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
11.02.2023 679
Еще материалы раздела «Суспільство»