НОВОСТИ ДНЯ: УПЦ МП ввела до свого синоду митрополита, якого нагороджував Путін  Замість “Київ за три дні”: Шойгу промовився, коли Росія збирається закінчити війну і “досягти цілей”  Чи мобілізують до війська чоловіків з інвалідністю ІІІ групи: пояснення юриста  Закуска з баклажанів: рецепт овочевої страви зі смаком грибів  Буданов назвав головну ціль безпілотників для атак на території РФ  Успішний удар по ЧФ РФ у Севастополі показує, що Кримський міст буде знищено – експерт  Макарони "гнізда" з фаршем на сковороді: простий рецепт на обід чи вечерювсе новости дня
Бізнес
Економіка
12.02.2023 318

Агентство Moody’s знизило рейтинг України

Авторитетне у всьому світі рейтингове агентство Moody’s Investors Service знизило довгострокові рейтинги уряду України в іноземній та національній валюті.

Про це йдеться у повідомленні агентства, передає Інтерфакс-Україна.

Крім того, також знижено рейтинги пріоритетного незабезпеченого боргу в іноземній валюті до "Ca" з "Caa3" та змінило прогноз з "негативного" на "стабільний".

Як пояснили в агентстві: "Зниження рейтингів до "Ca" зумовлене наслідками війни з Росією, які, ймовірно, створять довгострокові проблеми для економіки та державних фінансів України".

Проблеми впливають на збільшення ризиків для стійкості державного боргу, роблячи реструктуризацію боргу вельми ймовірною зі значними втратами для кредиторів із приватного сектору. Однак стабільний прогноз відображає збалансовані ризики на рівні рейтингу "Ca", що відповідає відновленню у разі дефолту, як правило, на рівні від 35 до 65%.

"Припинення військового конфлікту, що веде до значного відновлення економічної активності в найближчому майбутньому, може призвести до менших втрат у разі реструктуризації, тоді як у разі подальшої ескалації військового конфлікту втрати для приватних інвесторів можуть бути більшими, ніж передбачає рейтинг "Ca", – додає агентство.

Оценка материала:

5.00 / 2
Агентство Moody’s знизило рейтинг України 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
12.02.2023 318
Еще материалы раздела «Економіка»