НОВОСТИ ДНЯ: Мобілізація в Україні: кого ще призвуть на війну через зниження граничного віку  Сирне печиво: простий рецепт ідеальної закуски  Валерій Залужний в молодості і зараз: як змінився головнокомандувач ЗСУ  Список складений: Ігнат розповів про пілотів, яких відправлять на навчання на F-16   Жахаються синьо-жовтих кольорів. У Британії висміяли "драконівські закони" РФ  Сирні коржики: рецепт лінивого хачапурі  "Мовчки чекайте на фінал": У Зеленського відповіли Путіну на несподівану заяву щодо війни в Українівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
17.02.2023 260

Українська система охорони здоров'я не піддалась колапсу, - ВООЗ

Європейський директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Ганс Клюге, під час свого п'ятого візиту до України заявив, що система охорони здоров'я країни не піддалася колапсу, незважаючи на песимістичні прогнози.

Про це повідомляє CNN.

Клюге нагадав про "безліч песимістичних" передбачень минулого року, що система охорони здоров'я в Україні розпадеться, а також про можливість спалахів Covid-19, туберкульозу та ВІЛ/СНІДу. Проте він зазначив, що "усього цього не сталося".

Клюге подякував працівникам охорони здоров'я та міжнародним партнерам за те, що система "стійка і все ще працює". Водночас, він зазначив, що втрати психічного здоров'я від війни є величезними, і міжнародні зусилля "необхідно подвоїти", щоб підтримати навчання лікарів первинної медико-санітарної допомоги на місцевому рівні.

Візит Клюге до України був присвячений постачанню "найбільшої гуманітарної пожертви організації охорони здоров'я в її історії", яка включала 59 автобусів для імунізації та доставки щеплень дітям.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українська система охорони здоров'я не піддалась колапсу, - ВООЗ 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
17.02.2023 260
Еще материалы раздела «Суспільство»