НОВОСТИ ДНЯ: Найбільша катастрофа в Європі: навіщо Путін віддав наказ підірвати Каховську ГЕС і чому світ злякався  Рибалка шокував упійманим "сомом-монстром" довжиною майже три метри  Прем’єр Латвії подякував Путіну за “добру роботу” для Європи  Шведські фрикадельки: рецепт знаменитої страви  США ремонтують кораблі інопланетян – експрацівник американської розвідки  Росія може підірвати інші українські ГЕС: полковник СБУ назвав цинічну мету ворога  Більшість американців схвалюють збільшення військової та фінансової допомоги Українівсе новости дня
Політика
Україна
17.02.2023 1489

Уряд пропонує створити мобілізаційний резерв, щоб держава була завжди забезпечена всіма першочерговими речами

Уряд на засіданні 17 лютого схвалив законопроект «Про державні резерви».

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну.

“Той держрезерв, який існував в Україні з 1991 року, дуже довго залишався нащадком радянської системи. Тепер ми пропонуємо докорінно змінити підходи до його роботи. По-перше, пропонується створити державний матеріальний резерв і окремо мобілізаційний резерв. Мобілізаційний резерв – це наші запаси, які дозволять швидко розгортати додаткові військові виробництва, ремонт військової техніки, відновлення критичної транспортної інфраструктури, відновлення енергосистеми й таке інше”, — зазначив очільник уряду.

Він зауважив, що формування резервів буде проходити за сферами: продовольча, медична, енергетична та технічна. Головна мета — зробити так, аби Україна була в будь-який момент часу забезпечена всіма першочерговими речами.

Оценка материала:

5.00 / 2
Уряд пропонує створити мобілізаційний резерв, щоб держава була завжди забезпечена всіма першочерговими речами 5.00 5 2
Політика / Україна
17.02.2023 1489
Еще материалы раздела «Україна»