НОВИНИ ДНЯ: До кінця березня багато що проясниться: що зміниться у житті кожного знаку зодіаку  Трамп недооцінив Іран? NYT назвало головну помилку США на Близькому Сході  Зеленський пророкує Путіну долю Гітлера та трагічний кінець для росіян  "Ненависть до України": Зеленський зробив заяву про кампанію Орбана та угорців  Наказ Трампа виконується: Гегсет відзвітував про ліквідацію мінних загороджувальних суден Ірану  "Можемо повірити їм на слово": у Трампа пояснили, чому не карають РФ за злив даних Ірану  В Україні зросла кількість мільйонерів: в яких областях їх найбільшевсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.02.2023 1424

МОН закликало школи перейти на дистанційку через загрозу обстрілів

Міністерство освіти звернулося до начальників ОВА та керівників закладів освіти із рекомендацією перейти на дистанційну форму навчання у період з 22 по 24 лютого. Це пов'язано із загрозою ударів з боку військ РФ.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра освіти Сергія Шкарлета.

"З метою убезпечення життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку війни Росії проти України, звернувся до начальників обласних та Київської міської військових адміністрацій, керівників закладів освіти з рекомендацією з 22 до 24 лютого 2023 року організувати освітній процес у закладах освіти в дистанційному форматі", - заявив Шкарлет.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Черкасах, Рівному та Ніжині Чернігівська область школи переводять на дистанційне навчання через можливі удари росіян на річницю вторгнення.

Також повідомлялося, що у Броварах з 22 по 24 лютого школи переводять на дистанційне навчання через можливі загрози провокацій та обстрілів військами РФ. перейти на онлайн вирішили і в Івано-Франківській області.

Оценка материала:

5.00 / 2
МОН закликало школи перейти на дистанційку через загрозу обстрілів 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
21.02.2023 1424
Еще материалы раздела «Суспільство»