НОВОСТИ ДНЯ: МАГАТЕ закликає Росію негайно повернути Запорізьку АЕС під повний контроль України  Країна НАТО незабаром може отримати проросійського лідера, який проти допомоги Україні – CNN  Новий "золотий вересень": Путін вирішив відсвяткувати окупацію українських територій  Баклажани, запечені з м'ясом сиром та помідорами: страва, яка підійде і для святкового столу  Україна поступово бере Крим під вогневий контроль — Подоляк  "Будуть або тікати, або гинути": генерал спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть Токмак  Баклажани, запечені з помідорами та сиромвсе новости дня
22.02.2023 679

Найбільший банк Європи втратить 300 млн доларів від продажу бізнесу в Росії

Банк HSBC, як і раніше, розраховує завершити продаж свого російського бізнесу в першій половині 2023 року. У липні минулого року він вирішив продати свій підрозділ місцевому кредитору Експобанку.

_bank_hsbc_gettyimages_1238500964_1_650x410_22.02.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Найбільший банк Європи зазнав збитків у розмірі 300 мільйонів доларів у зв'язку з очікуваним продажем бізнесу, повідомив HSBC, опублікувавши свої річні результати за 2022 рік.

У липні минулого року HSBC заявив, що угода очікує на схвалення російського уряду та регулюючих органів, незадовго до того, як заступник міністра фінансів Олексій Моїсеєв заявив, що Росія заблокує продаж російського бізнесу іноземних банків.

Лондонський кредитор повторив, що угода все ще очікує на схвалення регулюючих органів, і не надав жодної додаткової інформації про статус цього процесу.

Багато транснаціональних корпорацій швидко пішли з Росії після її вторгнення в Україну в лютому минулого року, але банки робили це повільніше через побоювання з приводу того, що дозволить російське законодавство.

Операції HSBC у Росії складалися з корпоративного банківського бізнесу, який пропонував низку кредитних та інвестиційно-банківських послуг російським та міжнародним клієнтам. Напередодні вторгнення Росії у ньому працювало близько 200 осіб.

Нагадаємо, банк HSBC у липні 2022 року заявив, що веде переговори про продаж свого російського корпоративного кредитного бізнесу місцевому Експобанку.

Оценка материала:

5.00 / 1
Найбільший банк Європи втратить 300 млн доларів від продажу бізнесу в Росії 5.00 5 1
Бізнес / Фінанси та банки
22.02.2023 679
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»