НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
24.02.2023 640

Auchan офіційно визнали спонсором війни: що це значить

Національне агентство протидії корупції включили французьку корпорацію Ашан до переліку міжнародних спонсорів тероризму. Як зазначають у НАЗК, компанія фінансує війну та сприяє мобілізації у РФ.

_rosiya_gettyimages_1238099328_650x410_24.02.23

Про це повідомляється в Telegram-каналі НАЗК. Пише rbc.ua.

Підставою для внесення корпорації Ашан до переліку міжнародних спонсорів війни стало те, що під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну компанія відмовилася від бойкоту держави-терориста та не закрила там свого бізнесу.

Також завдяки журналістським розслідуванням (The Insider, Le Monde, Bellingcat) стало відомо, що з перших днів війни дочірня компанія французького Ашану постачала товари російським військовим на окупованих українських теренах під виглядом "гуманітарної допомоги", а також допомагала з виконанням мобілізаційних заходів у Росії.

"Вираз: "Тебе до магазину, як за смертю посилати" ще ніколи не був настільки правдивим. Оскільки деякі компанії справді приносять смерть і страждання, фінансуючи війну проти України, допоки продовжують працювати в державі-терористі РФ і сплачують там податки", - прокоментували своє рішення у НАЗК.

Для французької корпорації Ашан Росія – другий за значимістю ринок збуту після Франції. 2020 року російський Ашан заплатив 167 млн доларів у російський бюджет.

За підрахунками журналістів ця сума дорівнює вартості 15 літаків СУ-25, 42 танкам, 222 ракетам "Калібр" або 477 тисячам автоматів АК-74.

"Ми не можемо дозволити, щоб Росія продовжила отримувати ці кошти, за які потім вбиває українців. Ми хочемо, щоб будь-якій компанії було соромно співпрацювати із вбивцями. Інститут репутації має працювати, тому ми внесли Ашан до переліку міжнародних спонсорів війни", - заявив голова. НАЗК Олександр Новіков.

Усі включені до цього переліку компанії вносяться до бази даних World-Check від міжнародної компанії London Stock Exchange Group з метою захисту фінансового сектора від спонсорів російської війни.

До речі, ми розповідали про те, що спонсорами тероризму були визнані компанія Bonduelle, а також Procter&Gamble.

Оценка материала:

5.00 / 5
Auchan офіційно визнали спонсором війни: що це значить 5.00 5 5
Бізнес / Ринки та компанії
24.02.2023 640
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»