НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку вступають у період удачі та прориву: кому незабаром пощастить  Поважають в США і в Росії: Bloomberg розкрило стиль Буданова в переговорах  Ціни в Україні підскочать ще вище: Пишний розкрив тривожний сценарій  Орбана та його оточення хочуть відправити за ґрати: що готує Мадяр  64 гривні за поїздку у метро Києва: як формується ціна і чому зазирають у гаманці містян  Просто посипте це під кущ: малина дасть вдвічі більше ягід вже цього року  Чи чекати тепла на Великдень? Синоптик попередила про "сюрпризи" з мокрим снігомвсі новини дня
Політика
Україна
24.02.2023 848

Міноборони РФ намагається витіснити Пригожина і запускає так звані "добровольчі формування" – Генштаб

Міноборони РФ прагне повністю витіснити з інформаційного поля засновника ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина, аби "підібгати під себе" так звані "добровольчі формування".

7276498f147bf3e753301d70fb799b7c_24.02.23

Міністерство оборони Росії намагається витіснити засновника ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина з інформаційного поля та активізує альтернативні військові кампанії. Пише ТСН. 

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу 23 лютого.

"Міноборони РФ взагалі намагається витіснити Пригожина з інформаційного поля. На цьому тлі активізувались альтернативні приватні військові компанії, зокрема, афілійована з Федеральною службою безпеки РФ ПВК "Ястреб", - сказав він.

Своєю чергою, Пригожин відверто не згоден з втратою впливу та продовжує своє протистояння з Міністерством оборони РФ. Натомість військове керівництво РФ намагається встановити контроль над приватними військовими компаніями та іншими парамілітарними формуваннями.

Так, Міноборони РФ прагне повністю контролювати забезпечення "добровольчих формувань" озброєнням, військовою технікою та продовольством, а також у питанні надання медичної допомоги. До того ж, Кремль вже поширив діяльність військово-лікарської експертизи на так звані "добровольчі формування".

Нагадаємо, керівник українського ГУР Кирило Буданов розповів, що конфлікт між російським міністром оборони Сергієм Шойгу та олігархом, засновником ПВК "Вагнера" Євгеном Пригожиним грає на руку Україні. Ба більше - він наближає нашу перемогу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Міноборони РФ намагається витіснити Пригожина і запускає так звані "добровольчі формування" – Генштаб 5.00 5 2
Політика / Україна
24.02.2023 848
Еще материалы раздела «Україна»