НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку гребтимуть гроші лопатою вже найближчими днями  У Путіна відреагували на чутки про "енергетичне перемир'я" з Україною  Франція фінансує війну? Le Monde з’ясувало, що Париж досі купує уран у Москви  "Війна, як у Матриці": військовий пояснив, якою має бути армія України  Небезпечна погода накриє Київ: прогноз на 29 січня  Хто з військових повинен подавати декларації про доходи — роз’яснення Міноборони  Індія дає задню: російські судна з нафтою масово застрягають у морівсі новини дня
Бізнес
Економіка
26.02.2023 556

Майже половина українського бізнесу страждає від податкового свавілля

Блокування податкових накладних стали настільки масовими, що в грудні минулого року близько половини добросовісного українського бізнесу зіткнулася з проблемами з Податковою службою.

Про це повідомляє видання Дзеркало Тижня.

"Ми в четвертому кварталі 2022 року бачили впровадження… фіскальних змін, які вдарили майже по половині українського бізнесу, зокрема, по законослухняній його більшості. Ще до оприлюднення наших остаточних висновків зрозуміло, що тут стріляли з гармат по горобцях. Припинити хоча б такі обстріли цілком по силах українській владі", — заявляє бізнес-омбудсмен Роман Ващук.

Блокування податкових накладних паралізує бізнес. Воно відбувається в автоматичному режимі через недосконалі алгоритми системи. Розблокування же накладних здійснюється в ручному режимі.

"Враховуючи, що рішення про розблокування приймається не системою, а живими людьми в ручному режимі, тут уже й корупцією відгонить", - повідомляє видання.

Оценка материала:

5.00 / 2
Майже половина українського бізнесу страждає від податкового свавілля 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
26.02.2023 556
Еще материалы раздела «Економіка»