НОВИНИ ДНЯ: Що зірки нам пророкують: гороскоп на 25–31 травня 2026 року  Зміцніють на ваших очах: як приготувати чудо-добриво для томатів після висадки  Гороскоп на 25 травня: Овнам - вирішення старих проблем, Ракам - не поспішати  Які найродючіші дні червня 2025 року: календар дачника і квітникаря  Атмосферний фронт несе в Україну дощі: де різко зміниться погода  Трамп розкрив несподівану тактику щодо ядерної угоди з Іраном  Між Путіним і Сі немає "дружби без меж": як війна проти України зробила РФ залежною від Китаю — The Timesвсі новини дня
Політика
Світ
27.02.2023 699

Російське вторгнення в Україну викликало наймасовіші порушення прав людини, - генсек ООН

Нехтування правами людини в усьому світі є "тривожним дзвінком". Російське вторгнення в Україну викликало наймасовіші порушення.

Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, повідомляє The Guardian.

У своєму виступі на щорічній сесії Ради ООН з прав людини Гутерріш закликав оновити Загальну декларацію прав людини через 75 років після її підписання.

Вказавши на війну Росії проти України та загрози правам людини через бідність, голод і кліматичні лиха, Гутерріш сказав, що декларація "зазнала атак з усіх боків".

Гутерріш заявив, що деякі уряди відмовляються декларації, назвавши зневагу та зневагу прав людини у всьому світі "тривожним дзвінком".

Він сказав, що "російське вторгнення в Україну спровокувало наймасовіші порушення прав людини", які спостерігаються сьогодні у світі.

"Це викликало масові смерті, руйнування та переміщення", - сказав Гутерріш.

Оценка материала:

5.00 / 1
Російське вторгнення в Україну викликало наймасовіші порушення прав людини, - генсек ООН 5.00 5 1
Політика / Світ
27.02.2023 699
Еще материалы раздела «Світ»