НОВИНИ ДНЯ: США знімають санкції з білоруського калію  Spotify і Apple Music будуть блокувати російських артистів: процес уже стартував  "Троянський кінь Трампа": що Європу лякає в мирному плані США для України  Не стало легенди: Степан Гіга помер у Львові  Зеленський розкрив деталі переговорів про мир в Україні: що відбувається за лаштунками  У Путіна цинічно заявили, що "весь Донбас російський": деталі  Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленськийвсі новини дня
01.03.2023 923

Російські олігархи заплатять за злочини РФ. Арахамія анонсував конфіскацію активів Ocean Plaza

Суд може незабаром конфіскувати активи ТРЦ Ocean Plaza, контрольний пакет акцій якого належить російському бізнесмену Аркадію Ротенбергу.

55_01.03.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову фракції "Слуга народу" Давида Арахамію.

"Російські олігархи заплатять за злочини Росії своїми активами. І це відбувається уже", - написав він.

Так, Арахамія нагадав, що сьогодні ВАКС вирішив конфіскувати 88,89% акцій PIN банку російського підприємця Євгена Гінера на користь держави.

"Далі буде Ocean Plaza. Росіяни несуть і будуть нести відповідальність за злочини проти України. Ми змусимо їх заплатити за все!" - додав він.

Зазначимо, що контрольний пакет акцій Ocean Plaza належить російському бізнесменові та близькому другові російського диктатора Володимира Путіна - Аркадію Ротенбергу.

Нагадаємо, минулого року арештовані корпоративні права ТРЦ Ocean Plaza на понад 350 млн гривень передали до АРМА.

Оценка материала:

5.00 / 2
Російські олігархи заплатять за злочини РФ. Арахамія анонсував конфіскацію активів Ocean Plaza 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
01.03.2023 923
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»