НОВОСТИ ДНЯ: Закликають замінити Путіна: у Росії опозиція все частіше критикує главу Кремля - розвідка Британії  Правила відстрочення та звільнення від призову на строкову військову службу: уряд вніс зміни  Як приготувати бельгійські вафлі: рецепт найсмачнішого сніданку  Дефіцит товару і персоналу. Reuters розповіло про вплив санкцій на продавців одягу в РФ  Синоптикиня попередила про серйозні дощі найближчим часом  Яка зарплата в поліціянтів України 2023 року  Окрошка на кефірі з мінеральною водою: класичний рецептвсе новости дня
Бізнес
Економіка
28.02.2023 299

В українських банках знову побільшало проблемних кредитів

У січні обсяг непрацюючих кредитів в українських банках зріс на 5,6 млрд грн.

Про це повідомила пресслужба Національного банку.

Так, частка непрацюючих кредитів (NPL, non-performing loan) у банківському секторі на 1 лютого становила 38,2% порівняно з 38,1% на 01 січня. Обсяг проблемних кредитів зріс на 5,6 млрд грн за місяць.

Як раніше пояснювали в Нацбанку, руйнування активів та заставного майна, втрата доходів та погіршення платоспроможності позичальників знижують їх спроможність обслуговувати кредити, відтак погіршується якість кредитних портфелів банків та збільшуються відрахування у резерви.

Так як визнання справжньої якості активів триватиме надалі, відповідно зростатимуть обсяги NPL.

Оценка материала:

5.00 / 2
В українських банках знову побільшало проблемних кредитів 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
28.02.2023 299
Еще материалы раздела «Економіка»