НОВИНИ ДНЯ: Чому не варто спілкуватися з ChatGPT про особисте: попередження науковців  Гороскоп на 25 січня для всіх знаків зодіаку: день сильних емоцій і непростих рішень - як не зірватися  НАТО забере військових з кордону з РФ та Білоруссю: хто охоронятиме східний фланг Альянсу  Гороскоп на 25 січня за картами Таро: Ракам - прийняття себе, Дівам - підказки  Чому новини про перемир’я демотивують військових: пояснення командира РДК  Гороскоп на 25 січня: Овнам - звістка і вибір, Близнюкам - сумніви  Дешевої гречки вже не буде: невтішний прогноз економіставсі новини дня
Політика
Росія
05.03.2023 1002

Держдума рекомендує російському бізнесу закуповувати системи ППО

В Москві бояться безпілтників.

23a297f40b78a2e32f569df07fa6d4c1_05.03.23

Російська влада визнає, що не здатна захистити всю критично важливу інфраструктуру країни від "атак", а тому в Держдум рекомендують бізнесу самотужки закуповувати системи ППО.

Таку думку висловив голова комітету Держдуми з питань оборони Андрій Картаполов, пише The Moscow Times. Пише ТСН. 

Депутат нагадав, що РФ - велика за розміром держави. Мовляв, саме тому "завжди знайдеться щілина", через яку на її територію може залетіти ударний безпілотник. Тому й рекомендує російським корпораціям закуповувати ППО для боротьби з дронами. Адже, наголосив Картаполов, "кошти Міноборони зосереджені на прикритті важливих державних та військових об'єктів".

Такий внесок бізнесу у безпеку, з його слів, дозволить захистити нафтобази, газорозподільні станції, електростанції, мости, шляхопроводи та заводи. Також деррждумівець каже, що бізнесмени мають купувати системи ППО на постійній основі. Мотивує Каратполов це "протидією терористам".

"Є досить недорогі засоби боротьби з безпілотними літальними апаратами, які кожна корпорація, що поважає себе, може закупити і поставити на свої об'єкти", - заявив Каратполов.

Нагадаємо, на початку січня 2023-го на дахах будівель у центрі Москви з'явилися установки ЗРПК "Панцир-С1". Три комплекси, які встановили на дахах, ахищають територію, посередині якої розташований Кремль.

Оценка материала:

5.00 / 2
Держдума рекомендує російському бізнесу закуповувати системи ППО 5.00 5 2
Політика / Росія
05.03.2023 1002
Еще материалы раздела «Росія»