НОВИНИ ДНЯ: Кривава повня або Черв’ячний Місяць: що це за явище і чому воно провокує емоційні гойдалки  Київ без плану на зиму: Зеленський зробив жорстку заяву на РНБО  Трамп зробив нову скандальну заяву про допомогу Україні від США  Остання надія Кремля: експерт назвав єдиний фактор, що тримає армію Путіна на плаву  Скільки часу потрібно Росії, щоб захопити весь Донбас — заступник голови ОП  Синоптики розповіли, якою погодою завершиться лютий у Києві  Морози відступають, але є нюанс: прогноз погоди в Києві на 27 лютоговсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.03.2023 653

Україна виходить з опалювального сезону з профіцитом потужності, - Галущенко

Попри плани росіян, Україна на завершення опалювального сезону виходить з профіцитом потужності.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра енергетики Германа Галущенко.

"Росія задіяла безпрецедентні сили, сподіваючись залишити українців протягом зими 2022 - 2023 рр. без світла, водо- та теплопостачання та зі зруйнованою енергетикою. Плани ворога зазнали краху", - заявив міністр.

Галущенко повідомив, що Україна попри всі спроби росіян виходить з профіцитом потужності, з достатніми запасами газу та вугілля, а головне з досвідом та підтримкою потужної міжнародної коаліції.

Очільник Міненерго повідомив, що воєнний вплив на українську енергосистему зі сторони агресора був і залишається безпрецедентним. Загалом з жовтня минулого року росіянами по енергетичній інфраструктурі України було здійснено 31 повітряну атаку, з яких 14 масовані ракетні удари та 17 - атак групами дронів-камікадзе.

Нагадаємо, раніше Галущенко повідомив, що світло в Україні більше не вимикатимуть, якщо не буде нових ударів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна виходить з опалювального сезону з профіцитом потужності, - Галущенко 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
06.03.2023 653
Еще материалы раздела «Суспільство»