НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
08.03.2023 715

Українці зможуть онлайн замовити та купити номери авто

В Україні запустять онлайн-сервіс, за допомогою якого можна буде замовити автомобільний номер.

Такий наказ МВС № 10 (від 17 січня 2023 року) набуде чинності 3 червня, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий.

Він уточнив, що автомобілісти зможуть обрати номер авто через електронний кабінет водія та забронювати його.

Якщо бажана комбінація цифр і букв відноситься до платної, то тут же можна буде її і оплатити.

Передбачено, що броня номера діятиме 10 днів. За ці дні потрібно буде відвідати обраний сервісний центр МВС та завершити реєстрацію транспортного засобу із цим номером.

«Впровадження нового функціоналу стане черговим кроком у напрямі цифровізації, забезпеченні прозорого та зручного алгоритму отримання однієї з найпопулярніших послуг», — наголосив Богдан Драп'ятий.

Нагадаємо, що на даний момент сервіс онлайн-вибору автомобільних номерів працює, але дозволяє лише переглянути вільні комбінації цифр і букв, а також дізнатися про їх вартість, але забронювати номер авто поки не можна.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українці зможуть онлайн замовити та купити номери авто 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
08.03.2023 715
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»