НОВИНИ ДНЯ: Німеччина створить модернізовані ракети Taurus: які характеристики  Когнітивна війна Кремля: як Путін готує ґрунт для небезпечних переговорів на своїх умовах  "Дирку від бублика отримаєте, а не Україну": Мельник в ООН різко відповів Росії  Вогняний Кінь не пробачить: в яких кольорах не можна зустрічати Новий 2026 рік  “Ми реалісти”: Зеленський зробив відверту заяву про повернення Криму та вступ до НАТО  Як зустріти 2026 рік Вогняного Коня: святковий стіл та подарунки  Зеленський попросив США допомогти провести вибори в Україні за "60–90 днів"всі новини дня
Політика
Україна
13.03.2023 5410

"Гвардія наступу": у МВС розповіли про кількість добровольців та чому пройдуть не всі

В Україні інтенсивно готують штурмові підрозділи від Національної гвардії України.

d1d89f64a4bc565a160882c932945497_13.03.23

Очільник МВС Ігор Клименко розповів, що заявки до ​​"Гвардію наступу" подали уже 28 тисяч добровольців і на сьогодні практично всі підрозділи вже сформовані. Пише ТСН. 

Про це Клименко сказав в ефірі національного телемарафону.

За його словами, в першу чергу заявки проходили через Центри надання адміністративних послуг та через сайт.

Ігор Клименко також підкреслив, що не всі охочі потрапляють до цих підрозділів, тому що відбір – достатньо жорсткий.

"Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни і там не всі витримують. Навчання триватимуть стільки, скільки буде необхідно, щоб отримати боєздатні підрозділи Нацгвардії, ДПСУ та Нацполіції, які всі зараз називаються "Гвардією наступу. Підрозділи в основному, сформовані", - наголосив він.

Очільник МВС також зазначив, що до "Гвардії наступу" вже додатково набирають добровольців, щоб мати резерв на майбутнє.

Оценка материала:

4.00 / 4
"Гвардія наступу": у МВС розповіли про кількість добровольців та чому пройдуть не всі 4.00 5 4
Політика / Україна
13.03.2023 5410
Еще материалы раздела «Україна»