НОВОСТИ ДНЯ: Синоптики здивували прогнозом погоди на червень  До 50 тисяч гривень. Які штрафи за нетверезе водіння в Україні у 2023 році  Україна офіційно попросила у Німеччини крилаті ракети Taurus  Воєнний стан на літо. Повний список правил та заборон  Скільки готові платити українцям у Європі  Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів  Пошкодження корабля РФ "Іван Хурс": пропагандистам примарився "британський і американський слід"все новости дня
Бізнес
Економіка
16.03.2023 442

Росія вважає, що санкції Заходу “застрахували” країну від банківської кризи – ЗМІ

Росія настільки відрізана від міжнародної фінансової системи, що Кремль вважає, що санкції Заходу “застрахували” країну від банківської кризи.

36a3d44d1990ba5b49f9d13d375e1a0d_16.03.23

У Кремлі заявили, що банківська криза в США не вплине на Росію. Там вважають, що РФ “застрахована” від економічного краху. Пише ТСН. 

Про це пише Yahoo.

Як зазначається, зараз Росія настільки відрізана від світової фінансової системи, що Кремль вважає, що на нього не вплине крах банку Кремнієвої долини.

"Наша банківська система має певні зв'язки з деякими сегментами міжнародної фінансової системи, але переважно перебуває під незаконними обмеженнями з боку колективного Заходу. Ми певною мірою застраховані від негативного впливу кризи, яка зараз розгортається за кордоном", - заявив у вівторок речник Кремля Дмитро Пєсков.

Росія — як і більша частина світу — зіткнулася з кредитною кризою через наслідки іпотечної кризи в США 2008 року, що зрештою призвело до світової фінансової кризи.

Коли країна оговталася від рецесії, вона почала працювати над своєю великою метою зробити Москву глобальним фінансовим центром. Але тепер ця мрія зруйнована Росією під широкими санкціями.

Окремо додамо, що міжнародні банки та бухгалтерські гіганти вийшли з Росії або працюють над виходом через війну в Україні. Через два дні після вторгнення деяким російським банкам також було заборонено користуватися SWIFT.

Оценка материала:

5.00 / 2
Росія вважає, що санкції Заходу “застрахували” країну від банківської кризи – ЗМІ 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
16.03.2023 442
Еще материалы раздела «Економіка»