НОВОСТИ ДНЯ: Київська ГЕС захищена від ударів з повітря та зсередини, - "Укргідроенерго"  Молода картопля, запечена в духовці з розмарином  Молода картопля в сметанному соусі із зеленню і часником  Україна може виробляти свої ракети з дальністю ураження понад 1000 кілометрів, - Резніков  Стовпчики термометрів досягнуть 30 градусів: синоптики дали прогноз до кінця тижня й розповіли, де чекати на грози  Російська влада, включаючи Путіна, все частіше використовує термін "війна", - Reuters  Обмінники отримають попередження за відмову приймати "зношені" доларові купюривсе новости дня
Політика
Світ
17.03.2023 432

Суд Гааги видав ордер на арешт Путіна

Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна. Також ордер був виданий на ім'я уповноваженого за президента Росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової.

Про це повідомляє прес-служба МКС .

"Володимир Путін, ймовірно, несе відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації населення та незаконної передачі дітей з окупованих районів України до РФ", - йдеться у повідомленні.

При цьому Львова-Бєлова також звинувачується у незаконній депортації українських дітей до РФ.

"Існують розумні підстави вважати, що кожен підозрюваний несе відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації населення та незаконної передачі населення з окупованих районів України до РФ на шкоду українським дітям", - йдеться у повідомленні.

Суд вважає, що ордери є секретними для захисту жертв і свідків, а також для забезпечення безпеки розслідування.

"Проте, враховуючи, що поведінка, що розглядається в даній ситуації, імовірно триває, і що інформування громадськості про ордери може сприяти запобіганню подальшого вчинення злочинів", - йдеться у повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Суд Гааги видав ордер на арешт Путіна 5.00 5 1
Політика / Світ
17.03.2023 432
Еще материалы раздела «Світ»