НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Політика
Росія
18.03.2023 260

Дозвіл Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна: у Кремлі відреагували

Росія не планує видавати суду в Гаазі злочинця Путіна.

9270efbb7177b8eee048157269a3aa9a_18.03.23

Речниця російського МЗС Марія Захарова відреагувала на те, що Міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна "в контексті ситуації в Україні". Вона заявила, що на території Росії в цього органу "немає повноважень". Пише ТСН. 

Про це пишуть російські засоби масової пропаганди.

"Це рішення для нашої країни не має жодного значення, зокрема з правової точки зору", - заявила Захарова.

Захарова також заявила, що "Росія не є учасником Римського статуту Міжнародного кримінального суду і зобов'язань щодо нього не несе. З цим органом Росія не співпрацює".

Речник Путіна Пєсков заявив, що "Росія, як деякі інші держави, не визнає юрисдикції Міжнародного кримінального суду", а рішення про ордер на арешт Путіна є "нікчемним".

Марія Львова-Бєлова заявила, що крадучи українських дітей, "вона таким чином допомагає громадянам Росії".

Нагадаємо, Міжнародний кримінальний суд у Гаазі заявив, що видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна. Окрім Путіна, суд видав ордер і на арешт уповноваженої з прав дітей РФ Марії Львової-Бєлової за "незаконну депортацію" українських дітей.

Судді визнали наявність "достатніх підстав вважати, що кожен підозрюваний несе відповідальність за вчинення воєнного злочину незаконної депортації населення та незаконного переміщення населення з окупованих територій України до Російської Федерації на шкоду українським дітям".

Оценка материала:

5.00 / 2
Дозвіл Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна: у Кремлі відреагували 5.00 5 2
Політика / Росія
18.03.2023 260
Еще материалы раздела «Росія»