НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Бізнес
Економіка
18.03.2023 224

МВФ схвалив зміну правил для кредиту Україні

Міжнародний валютний фонд (МВФ) оголосив про внесення змін до своєї політики фінансових гарантій, що дозволить схвалювати нові кредитні програми для України.

Про це йдеться на сайті МВФ.

Зміни застосовуються в ситуаціях виключно високої невизначеності, пов'язаних з екзогенними потрясіннями, які є поза контролем влади країни та створюють вищі, ніж зазвичай, ризики.

Раніше правила Фонду не дозволяли надавати неекстрені кредити країнам, які зіткнулися з великою невизначеністю в результаті війни або стихійних лих. Однак, згідно з оголошенням МВФ, оновлення правил відкриє шлях до надання кредитів, дозволяючи офіційним двостороннім кредиторам та донорам надавати попередні гарантії погашення МВФ та списання боргу країні-позичальнику.

Ці зміни повинні усунути основні бар'єри для отримання таких кредитів.

Оценка материала:

5.00 / 1
МВФ схвалив зміну правил для кредиту Україні 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
18.03.2023 224
Еще материалы раздела «Економіка»