НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Політика
Україна
18.03.2023 186

США до вересня нададуть Україні додаткові $7,4 млрд допомоги

США мають намір до вересня цього року виділити Україні додатково $7,4 мільярда допомоги.

Про це заявили постійна представниця США при ООН Лінда Томас-Грінфілд, повідомляє Укрінформ.

"США після вторгнення (РФ – ред.) надали майже $2 мільярди гуманітарної допомоги тим, хто її потребує в Україні та регіоні. І ми передали уряду України майже $15,5 мільярдів прямої бюджетної підтримки через механізми Світового банку. Ми плануємо надати додаткові $7,4 мільярда до вересня", – зазначила вона.

Томас-Грінфілд нагадала, що 15 лютого ООН оголосила про необхідність залучити $3,9 мільярда для агентств і неурядових організацій для забезпечення гуманітарною допомогою людей в Україні, а також $1,7 мільярда для підтримки країн, які приймають мільйони українських біженців.

Вона також закликала міжнародну спільноту надалі докладати зусиль на підтримку українців.

Оценка материала:

5.00 / 2
США до вересня нададуть Україні додаткові $7,4 млрд допомоги 5.00 5 2
Політика / Україна
18.03.2023 186
Еще материалы раздела «Україна»