НОВОСТИ ДНЯ: Картопляний пиріг з індичкою, цвітною капустою та горошком: рецепт без тіста  Чоловік знайшов у болоті золоті та срібні скарби: як йому це вдалося  "Міжнародна ізоляція Росії": Наєв про завершення війни та гарантії безпеки для України  Данілов прокоментував інформацію ЗМІ про нібито 100 тис. загиблих українських військових  "Золотий місяць": військовий експерт розповів, коли може розпочатися український контрнаступ  Вареники з сирою картоплею: незвичайний рецепт  Належав другу Путіна. ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza у Києвівсе новости дня
Політика
Європа
19.03.2023 146

Санду вкотре засудила війну Кремля в Україні: "Молдова ніколи не буде на боці вбивць"

Лідерка додала, що Кишинів заявляв про спроби Росії втрутитися у внутрішні справи її країни.

00feb9a9bb20fa4bdfa112d796c836c5_19.03.23

Президентка Молдови Мая Санду заявила, що її країна ніколи не буде "на боці вбивць". Саме тому Кишинів підтримує та надалі буде підтримувати Україну. Пише ТСН. 

Про це Санду сказала в інтерв’ю телеканалу Moldova 1.

"Молдовани ніколи не були і не будуть на боці вбивць. Ми засудили агресію Росії проти України з першого дня війни", - зауважила президентка.

За словами молдовської лідерки, Кишинів заявляв про спроби Кремля повалити конституційний лад у Молдові.

"Коли у нас з'явилися переконливі докази того, що вони (РФ - Ред.) намагаються повалити владу в Кишиневі, демократично обрану громадянами Молдови, тоді ми вийшли і виступили публічно, щоб наш народ знав, хто наші друзі, а хто наші вороги", - зауважила вона.

Президентки наголосила, що її країна шукає ресурси для свого розвитку у Румунії, ЄС, США та Японії. Кремль країні  не допомагає.

"Скільки грошей прийшло з Кремля на ремонт дитячих садків, шкіл і лікарень? Жодної копійки не прийшло. Ось звідки походить шантаж і війна", - заявила Санду.

Нагадаємо, Мая Санду заявляла, що не бачить небезпеки війни в Молдові, поки Україна стримує агресію Росії. Втім, Москва все ще намагається дестабілізувати ситуацію в її країні. також президентка Молдови висловила свою підтримку українському народу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Санду вкотре засудила війну Кремля в Україні: "Молдова ніколи не буде на боці вбивць" 5.00 5 2
Політика / Європа
19.03.2023 146
Еще материалы раздела «Європа»