НОВОСТИ ДНЯ: Картопляний пиріг з індичкою, цвітною капустою та горошком: рецепт без тіста  Чоловік знайшов у болоті золоті та срібні скарби: як йому це вдалося  "Міжнародна ізоляція Росії": Наєв про завершення війни та гарантії безпеки для України  Данілов прокоментував інформацію ЗМІ про нібито 100 тис. загиблих українських військових  "Золотий місяць": військовий експерт розповів, коли може розпочатися український контрнаступ  Вареники з сирою картоплею: незвичайний рецепт  Належав другу Путіна. ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza у Києвівсе новости дня
Політика
Україна
19.03.2023 522

Коли можна втратити статус ВПО: в Мінреінтеграції перелічили випадки

Переселенець може втратити статус ВПО, якщо не з'явиться протягом 10 днів до органу соцзахисту після перевірки за місцем проживання. Водночас перевірки мають здійснюватись лише за підозри на неправомірне отримання допомоги ВПО.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Мінреінтеграції.

Зокрема, під час перевірки посадова особа соцслужби повинна скласти відповідний акт. Також вона має залишити повідомлення про необхідність протягом 10 днів прибути до органу соціального захисту населення для проходження ідентифікації.

"І лише у разі неявки переселенцям можуть скасувати статус ВПО і припинити передбачені для них виплати. Перевірки мають здійснюватися лише за наявності підозри щодо неправомірного отримання допомоги", - зауважила віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

Крім цього статус ВПО можна втратити за умови:

  • переїзду за кордон;
  • повернення на місце постійного проживання;
  • якщо своєчасно не повідомити про зміну фактичного місця проживання.

Оценка материала:

5.00 / 1
Коли можна втратити статус ВПО: в Мінреінтеграції перелічили випадки 5.00 5 1
Політика / Україна
19.03.2023 522
Еще материалы раздела «Україна»