НОВОСТИ ДНЯ: До Росії прибула нова партія іранських дронів-камікадзе: експерт оцінив ризики  "Коли ЗСУ зупиняться на кордонах росії, ми продовжимо": чеченці розповіли, як воюють в Україні  Якою буде погода в червні: прогноз Укргідрометцентру на перший місяць літа  Виїзд чоловіків за кордон під час війни. Які документи потрібні: пояснення юриста  Комплексний підхід. У ЗСУ розповіли, як захищатимуть F-16 від атак росіян  Експерт оцінив ракети, які Україна запросила у Німеччини: "Дістануть до Москви"  Частину України накриють дощі з грозами: прогноз погоди на тижденьвсе новости дня
Політика
Україна
20.03.2023 1472

Українцям пояснили, коли паспорти з різною транслітерацією визнаватимуться недійсними

Паспорти з різною транслітерацією в Україні визнаватимуться недійсними лише після особистого звернення за отриманням або обміном документів. Такі документи залишаються дійсними до закінчення їх дії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Державну міграційну службу України.

Так, на сьогодні паспорти, у яких різна транслітерація написання прізвища або імені, є чинними до закінчення строку їх дії. Такі документи будуть визнаватися недійсними або змінюватися лише за особистим зверненням особи за отриманням або обміном паспорта.

"На прохання особи під час подання заяви для оформлення паспортів, транслітерація може бути змінена і виконана відповідно до написання у раніше виданих на її ім’я паспортних документах або документах, виданих компетентними органами іноземної держави", - йдеться в повідомленні.

При цьому, при кожному оформленні паспортів людина власним підписом підтверджує правильність написання своїх персональних даних, у тому числі й написання транслітерації.

Перевірити стан дійсності документів можливо на сайті Державної міграційної служби за посиланням.

Як повідомлялось, процес анулювання закордонних паспортів українців у зв’язку зі зміною правил транслітерації зупинено.

Нагадаємо, в Україні закордонні паспорти та ID-карти частини громадян автоматично стали недійсними. Це пов'язано із оновленням програмного забезпечення та зміною транслітерації за одним зразком.

Оценка материала:

5.00 / 3
Українцям пояснили, коли паспорти з різною транслітерацією визнаватимуться недійсними 5.00 5 3
Політика / Україна
20.03.2023 1472
Еще материалы раздела «Україна»