НОВОСТИ ДНЯ: В Україну повертаються дощі  Легіонери "Свободи Росії" показали фрагмент бою біля Шебекіно в РФ  Кілька країн погодилися передати свої системи Patriot Україні – Моравецький  "Хто хоче жити": Зеленський порекомендував російським військам залишити Придністровʼя  Сирники за 15 хвилин - рецепт від Андрія Величка  Зодіакальний гороскоп на червень 2023 року для всіх 12 знаків  Закликають замінити Путіна: у Росії опозиція все частіше критикує главу Кремля - розвідка Британіївсе новости дня
Політика
Світ
21.03.2023 284

Великий мінус російської армії: військовий експерт розповів про систему управління у загонах противника

Армія табірної країни.

2fed79a7fadfe0d09a39b6cd1a858414_21.03.23

Російська армія має стару радянську систему управління, що і є негативною стороною устрою в загонах окупантів. Пише ТСН. 

Про це в інтерв'ю "ГОРДОН" сказав український військовий експерт, полковник запасу Роман Світан.

"Негативні моменти російської армії? Стара радянська система: закостеніла система управління, жодного зворотного зв'язку абсолютно. Тобто вони в цьому сенсі... Її ламати треба. Але ж вони її не зламають. Тут для нас плюс, а для них великий мінус. У росіян найжорстокіше придушення якогось інакомислення, дуже жорстке", – зазначив Світан.

За словами Світана, в армії противника фіксують запровадження "поняттєвих, блатних манер".

"Тобто вони звідкись... Це не від Пригожина, це вже потім... Табірна країна, так. І ось це все увійшло в армію. А це вбило геть чисто офіцерство, вбило геть чисто честь і совість офіцера. Це дві несумісні речі: офіцерство і бандитизм. Це два полюси різні. А там вони змішалися. І виходить, що ця табірність просто вбила, вичистила, знищила честь офіцерську", – пояснив Світан.

Експерт зазначив, що "справжній офіцер ніколи в житті б не скинув бомби на мирне місто, ось просто це не вийшло б".

"Він би навіть не злетів. Не кажучи вже про все інше. Тому ми це чудово бачимо. Це проблеми російської армії", – наголосив Світан.

Зазначимо, росіяни змінили тактику ведення боїв під Бахмутом на Донеччині.

Тим часом військовий експерт Олег Жданов пояснив, навіщо Україна анонсує контрнаступ ЗСУ.

Оценка материала:

5.00 / 2
Великий мінус російської армії: військовий експерт розповів про систему управління у загонах противника 5.00 5 2
Політика / Світ
21.03.2023 284
Еще материалы раздела «Світ»