НОВИНИ ДНЯ: Одне обприскування назавжди позбавить томати від верхівкової гнилі: чим полити рослини  25 травня: церковне свято сьогодні, за що не можна братися на Іоана Предтечі  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 25–31 травня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 25–31 травня 2026 року  Зміцніють на ваших очах: як приготувати чудо-добриво для томатів після висадки  Гороскоп на 25 травня: Овнам - вирішення старих проблем, Ракам - не поспішати  Які найродючіші дні червня 2025 року: календар дачника і квітникарявсі новини дня
Політика
Світ
20.03.2023 18:00 659

Ордер на арешт Путіна виданий довічно

Міжнародний ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна та дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової виданий довічно.

Про це заявив прокурор МКС Карім Хан, повідомляє BBC Radio 4.

“Прокурор МКС Карім Хан заявив, що Володимиру Путіну і уповноваженій у справах дітей Марії Львовій-Бєловій загрожує ордер на арешт до кінця їхнього життя”, - йдеться у дописі.

Нагадаємо, 17 березня Палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду (МКС) видала ордери на арешт Путіна та Львової-Бєлової.

Президента РФ та уповноважену президента РФ у справах дитини підозрюють у воєнних злочинах - незаконних депортації та переміщенні населення, зокрема дітей, з окупованої території України щонайменше з 24 лютого 2022 року.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ордер на арешт Путіна виданий довічно 5.00 5 1
Політика / Світ
20.03.2023 18:00 659
Еще материалы раздела «Світ»