<
НОВИНИ ДНЯ: Росія готується до появи F-16 в Україні: експерт розповів, що на це вказує  На вихідні прогнозують 30-градусну спеку  Погода буде мінливою. Синоптики дали прогноз на вихідні в Україні  Спека до +27: Гідрометцентр розповів про погоду на Київщині 21 червня  Спека спаде: синоптикиня розповіла, якої погоди чекати в Україні  Сонце пектиме з-за хмар: якою буде погода в Україні на 21 червня  "Дві зими з відключеннями": експерт негативно оцінив стан української енергосистемивсі новини дня
Політика
Світ
20.03.2023 417

Країни НАТО повинні наростити видобуток, щоб стабілізувати енергоринок та гарантувати підтримку України – норвезький парламентар

Відповідаючи на питання про загрозу послаблення підтримки України західними суспільствами у зв'язку з високими цінами на енергоресурси та прив'язкою даної проблеми до війни РФ проти України, депутат парламенту Норвегії член Робочої партії, що входить до складу норвезького уряду, Пер Відар Шолмуен заявив, що нарощування видобутку - це і рішення проблеми і спільна відповідальність країн НАТО, які мають відповідні спроможності.

Таку заяву норвезький парламентар зробив у коментарі Guildhall. 

"Країни НАТО мають збільшити видобуток нафти і газу для зниження цін на енергоресурси в короткостроковій перспективі. Я вважаю, що це відповідальність як Норвегії, так і інших країн-виробників, членів НАТО у яких є спроможність", - заявив норвезький парламентар.

"Для зниження цін у короткостроковій перспективі ми повинні виробляти якнайбільше енергії, збільшувати енергоефективність якнайбільше, швидко будувати інфраструктуру для нових джерел. Народ Норвегії стоїть пліч-о-пліч з Україною і ми продовжуватимемо робити все, що в наших силах, щоб стабілізувати ціни на європейському енергетичному ринку та підтримати Україну в її боротьбі проти російської агресії", - підсумував Пер Відар Шолмуен.

Раніше американський сенатор-республіканець від штату Аляска Ден Салліван заявив про те, що Сполучені Штати Америки не повинні обмежувати внутрішній видобуток енергоресурсів, оскільки така політика робить США вразливими перед геополітичними противниками, зокрема перед Росією та Китаєм.

У свою чергу, в німецькому Бундестазі представник коаліційної Соціал-Демократичної партії Крістіан Клінк заявив, що нарощування видобутку нафти Канадою в ході протидії енергетичній кризі, ймовірно, допомогло б знизити ціни не енергоресурси.

Оценка материала:

5.00 / 2
Країни НАТО повинні наростити видобуток, щоб стабілізувати енергоринок та гарантувати підтримку України – норвезький парламентар 5.00 5 2
Політика / Світ
20.03.2023 417
Еще материалы раздела «Світ»