НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Політика
Україна
23.03.2023 215

Генерал армії пояснив, чому ЗСУ не відступають з Бахмута

Генерал Маломуж вважає такий підхід професійним, проте жертовним.

d1cc411692f5012877c33e2fd8c7d0d2_23.03.23

У Бахмуті ЗСУ ліквідують найдосвідченіших військових російської окупаційної армії. У подальшому це не дозволить окупантам наступати на інших напрямках. Пише ТСН. 

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів генерал армії, керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж

"У Бахмуті сьогодні наступає кульмінація. На цьому напрямку виснажуються величезні сили противника. Ці сили - це професійний склад окупаційної армії. І цей ешелон, який повинен виконати основне завдання - захоплення Донецької і Луганської областей та просунутись на Запорізькому напрямку, сьогодні не тільки не виконує бажання Путіна, а знецінюється. І кожен день їх ліквідують. А тому в даній ситуації це не може тривати вічно. Це - підрив обороноздатності РФ. А тому, коли ліквідують професійний склад, то кинуть погано озброєних мобілізованих, а тоді не йтиметься про великий наступ на Україну. У Росії не буде навіть на оборону", - пояснив Маломуж.

Нагадаємо, командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський повідомив, що російські окупанти намагаються просуватися з околиць Бахмута Донецької області до його центру. Втім, українські військові тримають оборону та стримують штурми ворога.

Оценка материала:

5.00 / 2
Генерал армії пояснив, чому ЗСУ не відступають з Бахмута 5.00 5 2
Політика / Україна
23.03.2023 215
Еще материалы раздела «Україна»