НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Політика
Україна
23.03.2023 1709

Зеленський затвердив відзнаку "Місто-герой України": як вона виглядатиме

Президент України Володимир Зеленський затвердив положення про почесну відзнаку "Місто-герой України" та її малюнок.

t_mev_zelenskiy_official_650x410_23.03.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідний указ глави держави.

"Почесна відзнака "Місто-герой України" встановлена, щоб відзначити подвиг, масовий героїзм і стійкість громадян, виявлений у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії іншої держави проти України. Присвоєння почесної відзнаки проводиться указом президента України", - йдеться в документі.

Місту, якому присвоєно почесну відзнаку, вручаються основа верхівки древка прапора міського населеного пункту та стрічка почесної відзнаки.

Основа верхівки древка виготовляється зі сплавів міді з гальванічним покриттям у формі циліндра, прикрашеного рельєфним рослинним орнаментом з припаяною до нього прямокутною пластиною. На пластині рельєфні написи: "МІСТО-ГЕРОЙ УКРАЇНИ ________________________" і "УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № _________".

Стрічка почесної відзнаки шовкова муарова, зі смужками синього і жовтого кольорів. Кінці стрічки прикрашено золотавими китицями.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло про те, що президент України Володимир Зеленський посмертно присвоїв Дмитру Коцюбайлу "Да Вінчі" відзнаку "Хрест бойових заслуг".

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський затвердив відзнаку "Місто-герой України": як вона виглядатиме 5.00 5 2
Політика / Україна
23.03.2023 1709
Еще материалы раздела «Україна»