НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Політика
Світ
24.03.2023 1331

Росія перекинула на Курильські острови дивізіон ракетних комплексів – Reuters

Міністр оборони РФ Шойгу заявив, що система "Бастіон" зміцнить оборону Росії навколо ланцюга Курильських островів.

8d7ee9adc0b85c8d043e368fa3e02295_24.03.23

Росія розмістила дивізіон берегових ракетних комплексів "Бастіон" на Курильських островах для "зміцнення оборони РФ". Пише ТСН. 

Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, пише Reuters.

Дивізіон берегових ракетних комплексів РФ був перекинутий на Парамушир – один із Курильських островів у північній частині Тихого океану, анексованого у Японії.

За словами Шойгу, цей крок є частиною ширшого зміцнення російської оборони у її великих далекосхідних регіонах.

"Для стримування Росії та Китаю США значно нарощують свою військову присутність в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, зміцнюють політичні та військові зв'язки зі своїми союзниками, продовжуючи створювати нову американську архітектуру безпеки у цьому регіоні", - заявив Шойгу.

Японія, близький союзник США, претендує на чотири південні Курильські острови, які були захоплені радянськими військами наприкінці Другої світової війни. Японія не претендує на Парамушир, один із північних Курильських островів.

Нагадаємо, Росія відмовилася від перемовин з Японією щодо південних Курильських островів. Суперечка між Росією та Японією не врегульована з часу закінчення Другої світової війни.

Оценка материала:

5.00 / 3
Росія перекинула на Курильські острови дивізіон ракетних комплексів – Reuters 5.00 5 3
Політика / Світ
24.03.2023 1331
Еще материалы раздела «Світ»