НОВОСТИ ДНЯ: Нова війна на Близькому Сході: чому конфлікт "Талібану" і Ірану вигідний Україні  Вченим вперше вдалося зафіксували гігантський циклон на північному полюсі Урану  "Хочуть розчленувати нашу країну": Лавров пожалівся на західні країни, які планують передати Україні F-16  Дощі на півдні й сході, місцями гроза: прогноз погоди на сьогодні  "Йде війна на всіх напрямках": у Путіна заговорили про загрозу для Росії  У РДК розповіли, як вони із вітерцем проїхали кордон Росії: "Там не було нікого"  Це реально: генерал розповів, як і за якої умови можуть вбити Путінавсе новости дня
Політика
Світ
25.03.2023 449

Путін правитиме, якщо буде під Китаєм: експерт про переговори між РФ та КНР

Сі Цзіньпін дав Путінові ярлик" на правління в обмін на фактичну окупацію РФ.

29cd3355fd4c728065743465fd1b935d_25.03.23

Під час візиту до Москви лідер Китаю Сі Цзіньпін висунув Путіну свої умови. Натомість Сі дав російському диктаторові "ярлик" на правління.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua заявив директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь.

"Сі Цзіньпін зробив у Росії кілька гучних заяв. По-перше, він гарантував йому, якщо Путін погоджується на все, що йому запропонує Сі, тоді Путін гарантовано залишається живим і може продовжувати правити. Тобто він дав йому "ярлик" на правління. Путін погоджується", – каже Самусь.

Далі Сі Цзіньпін сказав Путіну, що треба переходити на юані в торгівлі.

"Він переводить цю територію на свою національну валюту. Тобто бере в три рази дешевшу нафту і газ у росіян і робить це все ще й за свою національну валюту, друкує її, віддає ці "фантики" Путіну і забирає всі ресурси", – зазначив експерт.

На думку аналітика, йдеться про фактичну окупацію Росії.

"В цій моделі, коли Китай викидають за межі західної індустріальної системи, яка буде будуватися на нових принципах, Китай залишається сам і він намагається створити собі умови, як би витримати цю конкуренцію хоча б екстенсивним методом. Екстенсивний метод означає нові території. У Росії достатньо територій, щоб її освоювати. Наприклад, Сполучені Штати, ЄС будуть виходити на конкурентну здатність за рахунок високої ефективності виробництва, тобто це буде роботизована система і дуже висока ефективність виробництва, а Китай буде виходити за рахунок дешевших, ніж в Європі, енергоносіїв. Тому зараз ми бачимо історичні кадри, коли Сі дуже спокійно приїхав і висунув свої умови — Путін правитиме, якщо буде під Китаєм", – підсумував Самусь.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін правитиме, якщо буде під Китаєм: експерт про переговори між РФ та КНР 5.00 5 1
Політика / Світ
25.03.2023 449
Еще материалы раздела «Світ»