НОВИНИ ДНЯ: Тільки три знаки Зодіаку будуть на гребені хвилі до кінця місяця  Путін готує прихований призов у 2026-му на тлі шалених втрат, - ISW  Світові ціни на каву прямують в мінус: чому штормить ринок  Про Донбас, зустріч із Путіним та проведення виборів: головне з інтерв’ю Зеленського Моргану  Зеленський про вступ до НАТО: Україна все виконала, рішення за Альянсом  Вітакер назвав "головну проблему", яка заважає завершити війну в Україні  Рубіо: США нікого не змушують погоджуватися на угоду щодо Українивсі новини дня
Політика
Європа
26.03.2023 981

Польський виробник снарядів збільшить випуск у кілька разів для поставок Україні

Польський виробник боєприпасів Dezamet, підрозділ державного виробника озброєнь Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ), суттєво збільшить потужності з постачання боєприпасів в Україну, які фінансуються ЄС.

_mateush_moravetskiy_premer_ministr_polshi_gettyima_26.03.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю прем'єр-міністра Польщі Тадеуша Моравецького Radio RMF.

Заява Моравецького зроблена напередодні запланованого візиту комісара ЄС з внутрішнього ринку Тьєррі Бретона на Dezamet у понеділок.

"Ми хочемо якнайшвидше збільшити випуск продукції у кілька разів", - сказав він.

За його словами, цей завод може розраховувати на нові замовлення та кошти "ми запускатимемо нові виробничі лінії на цьому підприємстві та на інших для виробництва боєприпасів", - додав прем'єр.

Моравецкій сказав, що він також розраховує на те, що приватні компанії в Польщі збільшать виробництво боєприпасів.

PGZ планує збільшити штат на кілька тисяч людей, заявив у п'ятницю виконавчий директор Себастьян Чвалек. Нині у групі працює близько 20 тисяч осіб.

Європейське оборонне агентство повідомило, що цього тижня 17 країн-членів ЄС та Норвегія домовилися про спільні закупівлі боєприпасів для допомоги Україні та поповнення власних запасів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Польський виробник снарядів збільшить випуск у кілька разів для поставок Україні 5.00 5 1
Політика / Європа
26.03.2023 981
Еще материалы раздела «Європа»