НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Політика
Україна
27.03.2023 435

"Становить загрозу Росії": Путін злякався західного постачання зброї Україні

Також Путін заявив, що нібито західні санкції не вплинили на виробнитцво озброєння і "російська оборонка розвивається дуже швидкими темпами".

2250803dcce2ccf5d65a4a0f4f87e0bd_27.03.23

Російський диктатор Володимир Путін після року виснажливої війни визнав, що його лякає постачання західної зброї Україні. Він заявив, що це "становить загрозу Росії". Пише ТСН. 

Про це він сказав в інтерв'ю у суботу, 24 березня, яке показав пропагандистський канал "Росія-24", передають його "слуги ЗМІ".

"Постачання озброєнь Україні становлять загрозу Росії. Кількість озброєнь, які постачає Захід в Україну, "дуже пристойна". Україна на добу використовує до 5 тис. снарядів, а в США виробляють лише 14-15 тис. снарядів на місяць", - сказав головний злочинець РФ.

Та додав, що нібито західні санкції не вплинили на виробнитцво озброєння і "російська оборонка розвивається дуже швидкими темпами і зробить утричі більше боєприпасів, ніж можуть поставити Україні".

Звичайно, Путін не оминув заяву Британія про постачання Україні бронебійних снарядів зі збідненим ураном. Так, він знову вдався до погроз та заявив, що "Росія має чим відповісти на боєприпаси з збідненим ураном. У РФ дуже багато такої зброї, але вона її поки не застосовувала".

Що потрібно знати про снаряди зі збідненим ураном

Збіднений уран - це природний уран, який складається із 99,27% ізотопу U-238, 0,72% ізотопу U-235 та 0,0055% ізотопу U-234. В ядерній зброї та ядерних установках використовується лише ізотоп U-235. Для цього під час виробництва ядерного палива природний уран збагачують шляхом розподілу ізотопів по масі. Збіднений уран — це саме побічний продукт цього збагачення.

Основна частина радіоактивних ізотопів (U-235 і U-234) витягується ще на етапі збагачення, тому збіднений уран вважається навіть менш радіоактивним, аніж уранова руда. Доза зовнішнього випромінення від збідненого урану становить всього 60% того, що дає природний уран тієї ж маси.

Ще однією особливістю збідненого урану є його висока твердість і щільність. Саме через ці якості він широко використовується у виробництві військової броні (наприклад, у танках M1 Abrams) та боєприпасів (найчастіше в осердях снарядів).

Оценка материала:

5.00 / 1
"Становить загрозу Росії": Путін злякався західного постачання зброї Україні 5.00 5 1
Політика / Україна
27.03.2023 435
Еще материалы раздела «Україна»