НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Політика
Європа
27.03.2023 287

Шольц назвав передумову для припинення війни в Україні

Шольц зазначив, що Путін не рахується з втратами, яких зазнає Росія у війні проти України.

d341d035113d5b84e44d53332191af57_27.03.23

Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що необхідно бути готовими "гарантувати підтримку впродовж тривалого часу". Пише ТСН. 

Про це пише N-TV.

За словами Шольца, російський диктатор наразі не розглядає варіант врегулювання військової ситуації всередині України.

"Єдиною основою для всього є усвідомлення Росією того, що вона не може просто анексувати значну частину української території, як вона намагається зробити зараз", – наголосив він.

Також він додав, що Путін не рахується з втратами, яких зазнає Росія у війні проти України.

"Ціна крові, яку Путін нав'язує своїй країні, своїм молодим людям за свою імперіалістичну мрію, справді жахлива", – наголосив він.

Раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що намагається діяти обережно, аби не дратувати людей, тому він дотримується думки, що "Україна не повинна програти", замість "Україна повинна перемогти".

Оценка материала:

5.00 / 2
Шольц назвав передумову для припинення війни в Україні 5.00 5 2
Політика / Європа
27.03.2023 287
Еще материалы раздела «Європа»