<
НОВИНИ ДНЯ: У деяких областях 25 липня очікуються дощі з грозами, подекуди град  Стало відомо, коли в Україні розпочнеться і закінчиться навчання у школах  Мільйони українці мають сплатити податки за своє житло: як розрахувати суму  Весь 2025 рік буде дуже важким: Time про план України у разі перемоги Трампа  Погода здивує різноманітністю. Синоптик дала прогноз на 25 липня в Україні  Українці відповіли, які мирні домовленості можуть підтримати  Аграрний експорт дав Україні дві третини валютної виручки: рейтинг країн-імпортеріввсі новини дня
Політика
Світ
26.03.2023 481

Ядерна риторика Росії «небезпечна та безвідповідальна» — НАТО

НАТО відреагувало на заяву російського диктатора Володимира Путіна, що Росія розмістить свою тактичну ядерну зброю на території Білорусі, і назвало її «небезпечною та безвідповідальною» ядерною риторикою.

Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на слова неназваного речника НАТО.

Видання зазначає, що НАТО уважно стежить за ситуацією та не бачить жодних змін у ядерній позиції Росії, які б спонукали коригувати позицію країн-членів альянсу.

«Посилання Росії на спільне використання ядерної зброї НАТО є абсолютно оманливим. Союзники по НАТО діють, повністю поважаючи свої міжнародні зобов’язання. Росія постійно порушувала свої зобов’язання щодо контролю над озброєннями, нещодавно призупинивши свою участь у новому договорі про СНО», — сказав речник НАТО в коментарях, надісланих Reuters електронною поштою.

Оценка материала:

5.00 / 2
Ядерна риторика Росії «небезпечна та безвідповідальна» — НАТО 5.00 5 2
Політика / Світ
26.03.2023 481
Еще материалы раздела «Світ»