НОВОСТИ ДНЯ: Воллес допускає деокупацію Криму до кінця року  Близько 75% жителів Росії схвалюють війну з Україною, підтримка переговорів впала до мінімуму  Бризолі з м'ясним фаршем, маринованими огірками та сиром  Молодь із вищою освітою. Як змінився портрет українців у Польщі з початку війни  Стовпчик термометра помітно "підскочить": прогноз погоди в Україні 3 червня  "Гвардія наступу" готова до наказів: Клименко розповів про створення додаткової бригади "Хартія"  Паштет із курячої печінки: рецепт популярної закускивсе новости дня
Політика
Світ
26.03.2023 322

Ядерна риторика Росії «небезпечна та безвідповідальна» — НАТО

НАТО відреагувало на заяву російського диктатора Володимира Путіна, що Росія розмістить свою тактичну ядерну зброю на території Білорусі, і назвало її «небезпечною та безвідповідальною» ядерною риторикою.

Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на слова неназваного речника НАТО.

Видання зазначає, що НАТО уважно стежить за ситуацією та не бачить жодних змін у ядерній позиції Росії, які б спонукали коригувати позицію країн-членів альянсу.

«Посилання Росії на спільне використання ядерної зброї НАТО є абсолютно оманливим. Союзники по НАТО діють, повністю поважаючи свої міжнародні зобов’язання. Росія постійно порушувала свої зобов’язання щодо контролю над озброєннями, нещодавно призупинивши свою участь у новому договорі про СНО», — сказав речник НАТО в коментарях, надісланих Reuters електронною поштою.

Оценка материала:

5.00 / 2
Ядерна риторика Росії «небезпечна та безвідповідальна» — НАТО 5.00 5 2
Політика / Світ
26.03.2023 322
Еще материалы раздела «Світ»