НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Політика
Росія
27.03.2023 276

Російських школярів хочуть примусити виготовляти свічки та сітки для окупантів без згоди батьків

Депутатка від комуністичної партії запропонувала експлуатувати дитячу працю без погодження з їхніми батьками.

509d24d33633aae2f663ee4d7d179af8_27.03.23

У Ростовській області РФ пропонують залучати школярів до виробництва окопних свічок та маскувальних сіток без згоди батьків. З такою ініціативою виступила депутатка від Комуністичної партії Росії Тетяна Іващенко. Пише ТСН. 

Про це пише Telegram-канал Astra.

"Ми все-таки маємо повернутися до тієї системи, коли батьки довіряють школі, яка виконує державне замовлення та послання президента. Школа – той інститут, якому треба довіряти, і у своєму патріотичному вихованні школа повинна мати право залучати дітей до суспільно-значущої добровольчої праці без дозволу батьків", - заявила депутатка.

Так, вона запропонувала використовувати працю дітей для потреб війни проти України, наприклад, для виготовлення окопних свічок та маскувальних сіток.

"Діти важче за ганчірку для дошки не піднімають до 11-го класу. А потім їм доводиться через три роки витягувати свого друга з поля бою. Це неправильно, як на мене. Ми маємо вийти з ініціативою", – додала комуністка.

Голова зборів Олександр Іщенко доручив своєму заступнику опрацювати поставлене питання.

Оценка материала:

5.00 / 2
Російських школярів хочуть примусити виготовляти свічки та сітки для окупантів без згоди батьків 5.00 5 2
Політика / Росія
27.03.2023 276
Еще материалы раздела «Росія»