НОВОСТИ ДНЯ: До 50 тисяч гривень. Які штрафи за нетверезе водіння в Україні у 2023 році  Україна офіційно попросила у Німеччини крилаті ракети Taurus  Воєнний стан на літо. Повний список правил та заборон  Скільки готові платити українцям у Європі  Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів  Пошкодження корабля РФ "Іван Хурс": пропагандистам примарився "британський і американський слід"  Як можуть покарати чоловіків, які не повертаються вчасно з-за кордону: поясненнявсе новости дня
Політика
Україна
27.03.2023 2897

Чи можуть чоловіки, які нелегально перетнули кордон отримати статус біженця: в ДПСУ зробили заяву

Чоловіків, які не законно перетнули кордон, повертатимуть до України

6f5e047fd81a0c4fa85e2c6c791db77b_27.03.23

Вже понад рік повномасштабної війни в Україні триває загальна мобілізація, чоловіки призовного віку  пробують нелегально перетнути кордон. Пише ТСН. 

За словами речника прикордонної служби Андрія Демченка, чоловіків втікачів повертатимуть до України. Держприкордонслужба  активно співпрацює з країнами ЄС та Молдовою, тому втікачі у будь-якому разі будуть притягнуті до відповідальності.

Із запровадженням воєнного стану, коли з'явилися обмеження на виїзд із країни для чоловіків призовного віку, значно збільшилася кількість громадян, які намагаються незаконно перетнути кордон.

Навіть якщо чоловікам і дасться виїхати за межі України, надалі вони не можуть лаштуватися в Європі, вони не можуть бути "біженцями". Втікачів-порушників повертатимуть до України.

Багато хто з чоловіків втікачів намагаються попросити статус біженця, однак, за словами речника ДПСУ, підстав для цього в них немає. Саме тому Андрій Демченко закликав  і тих, хто тікає, і тих, хто займається організацією втеч, утриматися від цього в майбутньому.

Оценка материала:

5.00 / 3
Чи можуть чоловіки, які нелегально перетнули кордон отримати статус біженця: в ДПСУ зробили заяву 5.00 5 3
Політика / Україна
27.03.2023 2897
Еще материалы раздела «Україна»