НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Політика
Україна
27.03.2023 295

Росія зазнає значних втрат, але продовжує наступ, – Сирський після відвідин Бахмутський напрямку

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський укотре відвідав найгарячіші точки Бахмутського напрямку. Ситуація залишається стабільно складною.

Сирський у районі виконання бойових завдань оцінив обстановку та вжив низки заходів для вирішення проблемних питань, які перешкоджають ефективно виконувати бойові завдання. Про це йдеться у повідомленні Military Media Center.

Згідно з повідомленням, він також ухвалив оперативні рішення щодо посилення наших спроможностей стримувати ворога та завдати ударів.  та нанесення ураження ворогу.

"Триває найбільш інтенсивна фаза боїв за Бахмут. Ситуація стабільно складна. Ворог несе значні втрати в людських ресурсах, озброєнні та військовій техніці, але продовжує вести наступальні дії.Наші захисники в надважких умовах героїчно стримують ворожу навалу і не залишають ворогу шансів реалізувати свої задуми", – заявив командувач Сухопутних військ.

Сирський наголосив, що оборона Бахмута обумовлена військовою необхідністю і ґрунтується на грамотному використанні захисних можливостей міста, зведених укріплень та обладнаних вогневих споруд.

"Ми прораховуємо всі можливі варіанти розвитку подій, та будемо діяти адекватно до обстановки, що склалася", – сказав Олександр Сирський.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росія зазнає значних втрат, але продовжує наступ, – Сирський після відвідин Бахмутський напрямку 5.00 5 1
Політика / Україна
27.03.2023 295
Еще материалы раздела «Україна»