НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 7 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Близнюках зробить день непередбачуваним  Одна кришечка на 5 літрів води – і засмальцьовані рушники стануть білими: хитрий трюк  На Україну разом з похолоданням суне небезпечна стихія: Діденко назвала дати і регіони  Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпня  Замість спеки йде стихія: що зміниться вже 7 серпня і які області накриє небезпечна негодавсі новини дня
Політика
Україна
28.03.2023 785

В Україні пропонують заборонити TikTok: що відомо

Авторка петиції пояснює свою ініціативу тим, що під час війни через TikTok "йде багато російської пропаганди".

7b17f5bb34957ad3982e016f0931738c_28.03.23

На сайті президента України з'явилася петиція із закликом заборонити в країні популярну китайську соціальну мережу TikTok. Пише ТСН. 

Відповідну ініціативу зареєстрували на сайті президентських електронних петицій 24 березня.

Авторка петиції Наталія Карасьова пропонує заборонити Tik-Tok хоча б на період війни, оскільки, на її думку, через цю соціальну платформу "йде багато російської пропаганди".

"Так як зараз багато пропаганди йде через відео з Tik-Tok, пропоную закрити його повністю хоча б на період війни в Україні", - сказано у тексті петиції.

Зауважимо, для розгляду главою держави Володимиром Зеленським петиція повинна набрати понад 25 тисяч електронних підписів. Станом на 27 березня ініціатива набрала 1935 підписів. До закінчення збору голосів залишилося 90  днів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за останні кілька тижнів популярну китайську соцмережу TikTok заборонили для використання держслужбовцям із десятка країн світу.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні пропонують заборонити TikTok: що відомо 5.00 5 1
Політика / Україна
28.03.2023 785
Еще материалы раздела «Україна»