<
НОВИНИ ДНЯ: Стало відомо, коли в Україні розпочнеться і закінчиться навчання у школах  Мільйони українці мають сплатити податки за своє житло: як розрахувати суму  Весь 2025 рік буде дуже важким: Time про план України у разі перемоги Трампа  Погода здивує різноманітністю. Синоптик дала прогноз на 25 липня в Україні  Українці відповіли, які мирні домовленості можуть підтримати  Аграрний експорт дав Україні дві третини валютної виручки: рейтинг країн-імпортерів  До України прийде похолодання та дощі: прогноз погоди на четверг, 25 липнявсі новини дня
Бізнес
Економіка
28.03.2023 407

У Міагрополітики розповіли, коли стабілізуються ціни на овочі

Через військове вторгнення РФ в Україні зростають ціни на продукти. Зокрема, зросли ціни на овочі. У 2023 році на це вплинула сезонність, енергетична криза і тимчасова окупація деяких теріторій. Але ціни будуть знижуватися, коли з’явиться новий врожай.

Про це в ефірі марафону «Єдині новини» повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Він зазначив, що Україна проходить пік цін на овочі.

«Хоча до ціни додалося ще два фактори. Енергетична криза, яку створювала країна-агресор завадила збереженню великої частини врожаю.  Другий –  багато овочів, перш за все, цибулі і моркви, вирощувалися в Херсонській і Запорізькій областях. Через окупацію овочі не були доступні українському споживачеві», – пояснив він.

За словами Висоцького, що цього року аграрії планують збільшити посівні площі під цибулю, моркву та інші овочі. Тому очікується більший урожай. Заступник міністра агрополітики та продовольства наголосив, що відомства працює над стабілізацією цін.

«Міністерство аграрної політики та продовольства працює над тим, щоб максимально наповнити ринок і стабілізувати ціни. Цим треба займатися не через регулювання чи обмеження, а ринкові механізми. Бо регулювання цін, як показує практика, реалізується в тіньовий обіг», – резюмував він.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Міагрополітики розповіли, коли стабілізуються ціни на овочі 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
28.03.2023 407
Еще материалы раздела «Економіка»