НОВОСТИ ДНЯ: В Україну повертаються дощі  Легіонери "Свободи Росії" показали фрагмент бою біля Шебекіно в РФ  Кілька країн погодилися передати свої системи Patriot Україні – Моравецький  "Хто хоче жити": Зеленський порекомендував російським військам залишити Придністровʼя  Сирники за 15 хвилин - рецепт від Андрія Величка  Зодіакальний гороскоп на червень 2023 року для всіх 12 знаків  Закликають замінити Путіна: у Росії опозиція все частіше критикує главу Кремля - розвідка Британіївсе новости дня
Бізнес
Економіка
28.03.2023 276

У Міагрополітики розповіли, коли стабілізуються ціни на овочі

Через військове вторгнення РФ в Україні зростають ціни на продукти. Зокрема, зросли ціни на овочі. У 2023 році на це вплинула сезонність, енергетична криза і тимчасова окупація деяких теріторій. Але ціни будуть знижуватися, коли з’явиться новий врожай.

Про це в ефірі марафону «Єдині новини» повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Він зазначив, що Україна проходить пік цін на овочі.

«Хоча до ціни додалося ще два фактори. Енергетична криза, яку створювала країна-агресор завадила збереженню великої частини врожаю.  Другий –  багато овочів, перш за все, цибулі і моркви, вирощувалися в Херсонській і Запорізькій областях. Через окупацію овочі не були доступні українському споживачеві», – пояснив він.

За словами Висоцького, що цього року аграрії планують збільшити посівні площі під цибулю, моркву та інші овочі. Тому очікується більший урожай. Заступник міністра агрополітики та продовольства наголосив, що відомства працює над стабілізацією цін.

«Міністерство аграрної політики та продовольства працює над тим, щоб максимально наповнити ринок і стабілізувати ціни. Цим треба займатися не через регулювання чи обмеження, а ринкові механізми. Бо регулювання цін, як показує практика, реалізується в тіньовий обіг», – резюмував він.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Міагрополітики розповіли, коли стабілізуються ціни на овочі 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
28.03.2023 276
Еще материалы раздела «Економіка»