НОВОСТИ ДНЯ: Воллес допускає деокупацію Криму до кінця року  Близько 75% жителів Росії схвалюють війну з Україною, підтримка переговорів впала до мінімуму  Бризолі з м'ясним фаршем, маринованими огірками та сиром  Молодь із вищою освітою. Як змінився портрет українців у Польщі з початку війни  Стовпчик термометра помітно "підскочить": прогноз погоди в Україні 3 червня  "Гвардія наступу" готова до наказів: Клименко розповів про створення додаткової бригади "Хартія"  Паштет із курячої печінки: рецепт популярної закускивсе новости дня
Політика
Світ
29.03.2023 392

"Це не брати-українці, їх ми не будемо шкодувати": Соловйов в істериці погрожує "знищити всі польські міста ракетами"

Соловйов цинічно говорить, що Росія ще шкодує українців.

de58aadcbd20a0950704dbe7059165ed_29.03.23

Головний пропагандист Кремля Володимир Соловйов знову погрожує Європі, зокрема Польщі. В істериці він заявив, що Росія без роздумів "наф*г знищить всі польські міста ракетами".

Про це він заявив під час свого пропагандистського шоу, відео із його погрозами поширюють телеграм-канали. Пише ТСН. 

Соловйов цинічно говорить, що Росія ще шкодує українців, з поляками так не буде. Він впевнений, що Росія, яка рік не може взяти Бахмут, "наф*г знищить всі польські міста ракетами за один раз, не використовуючи для цього сухопутні війська".

"Якщо ми вчергово не розтовчемо європейцям обличчя, вони нічого не зрозуміють. Але цього разу ми з Європи не підемо. В цей раз ми не будемо з ними домовлятися чи миритися. Хочуть поляки бути наступними? Це не українці, ми не будемо до них ставитися як до братів. Ми наф*г знищемо всі міста ракетами за один раз, не використовуючи для цього сухопутні війська. Це ми Україну шкодуємо, а тут ми будемо воювати, як американці в Іраку. Ядерними ударами невпевнений, а авіаційними чи ракетними, впевнений, наф*г все знищемо. І навіть не будемо думати зайвий раз", - заявив  він.

Нагадаємо, у студії Соловйова у прямому ефірі ледь не помер пропагандист.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Це не брати-українці, їх ми не будемо шкодувати": Соловйов в істериці погрожує "знищити всі польські міста ракетами" 5.00 5 1
Політика / Світ
29.03.2023 392
Еще материалы раздела «Світ»