НОВОСТИ ДНЯ: Нова війна на Близькому Сході: чому конфлікт "Талібану" і Ірану вигідний Україні  Вченим вперше вдалося зафіксували гігантський циклон на північному полюсі Урану  "Хочуть розчленувати нашу країну": Лавров пожалівся на західні країни, які планують передати Україні F-16  Дощі на півдні й сході, місцями гроза: прогноз погоди на сьогодні  "Йде війна на всіх напрямках": у Путіна заговорили про загрозу для Росії  У РДК розповіли, як вони із вітерцем проїхали кордон Росії: "Там не було нікого"  Це реально: генерал розповів, як і за якої умови можуть вбити Путінавсе новости дня
Політика
Україна
29.03.2023 5199

Виїзд УПЦ МП з Лаври: Данілов відповів, чи будуть працювати церкви та вестися богослужіння

Секретар РНБО наголосив, що процес виселення з Лаври УПЦ МП відбуватиметься в цивілізований спосіб.

cc3b199beab353a8f090c01fe6161ab6_29.03.23

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що виселення з Лаври УПЦ МП відбуватиметься в законний спосіб. Водночас Києво-Печерська лавра — це музей, який належить державі. І все, що стосується цього музейного комплексу, вирішуватиме держава, а не якісь окремі люди. Пише ТСН. 

Про це в ефірі Radio NV розповів Олексій Данілов.

"Всі закони нашої країни будуть виконуватися. Перше. Друге. У все, що стосується церковних речей, ми не втручаємося. Але я хочу зауважити, що Києво-Печерська лавра — це музей, який належить державі. І все, що стосується цього музейного комплексу, вирішуватиме держава, а не якісь окремі люди, які чомусь вирішили, що вони будуть вирішувати, в який спосіб їм паплюжити наші закони", — повідомив Данілов.

За його словами, ніхто нікого не буде "витягувати звідти за ноги або застосовувати насильство. Все буде, згідно з чинним законодавством, відпрацьовано".

Також Данілов розповів, чи будуть працювати церкви.

"Так, будуть. Чи будуть там богослужіння? Так, будуть, але по законах нашої країни. (...) Якщо ж ви (УПЦ МП — ред.) кажете, що все, що відбувається у світі — рука Бога, то вважайте, що це рука Бога робить те, що на сьогодні там відбувається. Ви ж не сперечаєтеся з Богом. От Бог так вирішив, що 29 березня ви маєте покинути цю обитель, перейти в інше місце", — розповів Данілов.

Нагадаємо, у МП перед виселенням з Лаври 29 березня погрожують вивести своїх прихильників на вулиці.

Вірянка-юристка УПЦ МП Вікторія Кохановська погрожує уряду "хресною ходою" у відповідь на виселення їхньої конфесії з Києво-Печерської лаври.

Оценка материала:

5.00 / 3
Виїзд УПЦ МП з Лаври: Данілов відповів, чи будуть працювати церкви та вестися богослужіння 5.00 5 3
Політика / Україна
29.03.2023 5199
Еще материалы раздела «Україна»