НОВОСТИ ДНЯ: Воллес допускає деокупацію Криму до кінця року  Близько 75% жителів Росії схвалюють війну з Україною, підтримка переговорів впала до мінімуму  Бризолі з м'ясним фаршем, маринованими огірками та сиром  Молодь із вищою освітою. Як змінився портрет українців у Польщі з початку війни  Стовпчик термометра помітно "підскочить": прогноз погоди в Україні 3 червня  "Гвардія наступу" готова до наказів: Клименко розповів про створення додаткової бригади "Хартія"  Паштет із курячої печінки: рецепт популярної закускивсе новости дня
Бізнес
Економіка
29.03.2023 264

Держави-члени ЄС погодились продовжити добровільне скорочення споживання газу на 15%

Рада ЄС досягла політичної згоди щодо пропозиції про продовження добровільного цільового показника скорочення споживання газу на 15% для держав-членів на один рік.

Про це повідомляє пресслужба Ради ЄС.

Новий регламент встановлює добровільну мету для країн-членів скоротити споживання природного газу на 15% у період з 1 квітня 2023 року по 31 березня 2024 року порівняно з їхнім середнім споживанням у період з 1 квітня 2017 року по 31 березня 2022 року. Держави-члени можуть вибрати заходи, за допомогою яких вони хочуть досягти цієї мети.

Крім того, країни-члени погодилися змінити правила звітності. Держави-члени повідомлятимуть дані про досягнуту економію принаймні кожні два місяці з можливістю подання звітів раніше. Держави-члени можуть, якщо вони того бажають, повідомляти про розподіл споживання енергії за секторами.

Зазначається, що тепер Рада намагатиметься офіційно ухвалити регламент шляхом письмової процедури. Потім він буде опублікований в Офіційному журналі ЄС і набуде чинності 1 квітня 2023 року.

“ЄС ще не повністю вийшов з енергетичної кризи, і Росія продовжує використовувати енергію як зброю. Країни-члени ЄС мають бути солідарними та бути готовими до наступної зими. Загальне споживання природного газу в ЄС впало на 19,3% у період із серпня 2022 року до січня 2023 року”, - наводить пресслужба Ради ЄС слова міністерки енергетики, бізнесу та промисловості Швеції Ебби Буш.

Вона також зазначила, що зниження попиту на газ дозволило країнам ЄС заповнити сховища, утримати низькі ціни та забезпечити більше поставок енергії. Важливо, щоб блок продовжував працювати у цьому напрямку та залишався стійким.

Оценка материала:

5.00 / 1
Держави-члени ЄС погодились продовжити добровільне скорочення споживання газу на 15% 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
29.03.2023 264
Еще материалы раздела «Економіка»