НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Політика
Україна
30.03.2023 236

Білий дім не бачить доказів неналежного використання Україною військової допомоги США

Штати не бачать ознак того, що Україна неналежним чином розпоряджається наданою США військовою допомогою.

Про це заявив у середу під час пресбрифінгу в Вашингтоні координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі.

“Якщо мова йде про використання військової допомоги, наданої Україні, то ми не бачили жодних доказів якихось кричущих порушень”, - сказав Кірбі.

Він наголосив, що українська сторона “поділяє наші занепокоєння стосовно забезпечення належної підзвітності та прозорості щодо обладнання, яке направляється на поле бою чи транспортується довкола нього”.

“Звісно, ми всі прагнемо якомога більшого нагляду та підзвітності. До України надходить обладнання та системи, закуплені за кошти платників податків, але це - війна. Справжні люди воюють та вмирають. Під час бою неможливо ідеально передбачити рух кожної одиниці, яку кожен окремий солдат бере із собою у бій”, - зауважив координатор.

Оценка материала:

5.00 / 1
Білий дім не бачить доказів неналежного використання Україною військової допомоги США 5.00 5 1
Політика / Україна
30.03.2023 236
Еще материалы раздела «Україна»