НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Політика
Європа
31.03.2023 2575

Путін та Орбан побили горщики: Росія внесла Угорщину до списку "недружніх країн"

Угорщина відмовилась арештовувати Путіна, якщо він відвідає країну.

3dcbb42bf1c2fbc41e8ee771930009c6_31.03.23

Росія внесла Угорщину до списку "недружніх країн". Причиною такого рішення називають, що нібито Будапешт "підписався під усіма антиросійськими санкційними ЄС". Пише ТСН. 

Про це заявив посол РФ в Угорщині Євген Станіславов.

"Якоюсь мірою Будапешту це вдається (захистити свої інтереси - пропагандисти), але факт залишається фактом: Угорщина підписалася під усіма антиросійськими санкційними пакетами Брюсселя і змушена їх суворо виконувати. Саме тому вона занесена до категорії недружніх Росії країн, на адресу яких можуть застосовуватися наші заходи у відповідь", - цитує його пропагандистське ЗМІ.

Дипломатичні відносини Угорщини та Росії

Нагадаємо, уряд Угорщини підтвердив інформацію про своє вето на спільну заяву щодо виданого Міжнародним кримінальним судом ордера на арешт російського диктатора Володимира Путіна.

Опісля в Будапешті заявили, що не будуть арештовувати російського злочинця Володимира Путіна, якщо той відвідає країну. В уряді пояснили, що нібито для цього немає законних підстав.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін та Орбан побили горщики: Росія внесла Угорщину до списку "недружніх країн" 5.00 5 2
Політика / Європа
31.03.2023 2575
Еще материалы раздела «Європа»