НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Україні  Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війну  В Україні у суботу до +18°, дощі лише на заході  Найгірші цифри з 2022 року: у РФ зафіксували рекордне падіння довіри до Путіна  Чи залишиться Україна без американської зброї: Рютте відповів на чутки про зупинку програми PURLвсі новини дня
Політика
Україна
31.03.2023 519

Україна готується до контрнаступу: потрібна важка техніка та підготовлені бійці, - Резніков

Сили оборони готуються до контрнаступальної операції, тому Україні потрібна важка техніка та підготовлені резерви.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Міністр оборони Олексій Резніков зустрівся із делегацією Комітету ЄС з питань політики та безпеки на чолі із Дельфіною Пронк.

Резніков поінформував європейських союзників про поточний стан ситуації на передовій, зокрема на північному, східному та південному напрямках. Окрему увагу акцентував на наданні допомоги Силам оборони з боку ЄС та професійній підготовці військових за кордоном.

Він подякував іноземним партнерам за солідарність ЄС з Україною з перших днів повномасштабного вторгнення та надання допомоги у політичній, економічній, військовій та гуманітарній сферах.

"Завдяки постачанню західного озброєння ЗСУ мають успіхи на полі бою. Проте ми готуємось до контрнаступальної операції, тому Україні необхідні, насамперед, важка техніка та підготовлені резерви. Ми зацікавлені у проведенні тренувань українських військових на всіх рівнях: від індивідуальної підготовки солдата до колективних навчань підрозділів бригадного рівня", - сказав Резніков.

Міністр наголосив, що Україна очікує на майбутній Вільнюський саміт НАТО, який має засвідчити, що країна є не лише надійним партнером Альянсу, а й державою, яка добре вивчила російського агресора і вміє воювати проти нього.

"Головною загрозою для НАТО є Росія. І лише Україна на практиці знає, як боротися з ворогом всього цивілізованого світу. Тож набуття нашою державою членства в Північноатлантичному альянсі та Євросоюзі - є одним із ключових елементів міцної системи міжнародної безпекової архітектури", - підкреслив він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна готується до контрнаступу: потрібна важка техніка та підготовлені бійці, - Резніков 5.00 5 1
Політика / Україна
31.03.2023 519
Еще материалы раздела «Україна»