НОВОСТИ ДНЯ: Швидка піца на сковороді: рецепт, у якому не потрібно розкачувати тісто  Телескоп NASA виявив дві нові планети: що про них відомо  Воллес допускає деокупацію Криму до кінця року  Близько 75% жителів Росії схвалюють війну з Україною, підтримка переговорів впала до мінімуму  Бризолі з м'ясним фаршем, маринованими огірками та сиром  Молодь із вищою освітою. Як змінився портрет українців у Польщі з початку війни  Стовпчик термометра помітно "підскочить": прогноз погоди в Україні 3 червнявсе новости дня
Бізнес
Економіка
01.04.2023 359

Україна реформує систему пенсійного та соціального забезпечення, - Меморандум із МВФ

Українська влада в листі про наміри до керівництва МВФ (Меморандумі) зобов'язалася реформувати систему пенсійного та соціального забезпечення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Меморандум із МВФ.

"Ми зробимо суттєві зміни в системах пенсійного та соціального забезпечення після комплексних реформ у соціальній політиці", - йдеться в документі.

Реформи включатимуть покращення адресності та перевірки потреби соціальної допомоги відповідно до концепції соціальної політики.

"У міру скорочення витрат на оборону ми будемо прагнути направити ресурси на витрати на відновлення та реконструкцію, а також мережу соціального захисту для задоволення повоєнних потреб суспільства та вразливі верстви населення", - наголошується у Меморандумі.

Меморандум із МВФ підписали президент України Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, міністр фінансів Сергій Марченко та голова НБУ Андрій Пишний. Він містить добровільні зобов'язання влади країни здійснити певні кроки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна реформує систему пенсійного та соціального забезпечення, - Меморандум із МВФ 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
01.04.2023 359
Еще материалы раздела «Економіка»