НОВОСТИ ДНЯ: Нова війна на Близькому Сході: чому конфлікт "Талібану" і Ірану вигідний Україні  Вченим вперше вдалося зафіксували гігантський циклон на північному полюсі Урану  "Хочуть розчленувати нашу країну": Лавров пожалівся на західні країни, які планують передати Україні F-16  Дощі на півдні й сході, місцями гроза: прогноз погоди на сьогодні  "Йде війна на всіх напрямках": у Путіна заговорили про загрозу для Росії  У РДК розповіли, як вони із вітерцем проїхали кордон Росії: "Там не було нікого"  Це реально: генерал розповів, як і за якої умови можуть вбити Путінавсе новости дня
Бізнес
Економіка
01.04.2023 337

Ситуація на валютному ринку покращилася. НБУ заявив про стабілізацію

Національний банк за тиждень 27 - 31 березня продав з резервів 343,14 млн доларів, натомість в резерви вже третій тиждень нічого не викупив.

Про це свідчать дані НБУ.

Минулого тижня регулятор на міжбанківському валютному ринку продав 495,45 млн доларів, а тижнем раніше – 376,22 млн доларів. При цьому НБУ за останні три тижні купував валюти.

З кінця травня 2022 року НБУ був змушений продавати близько 1 млрд дол з резервів щотижня для балансування міжбанку. Після корекції курсу на 25% до 36,6 грн за долар у середині липня ситуація стабілізувалася, а тижневі продажі валюти не перевищували пів мільярда.

Загалом від початку року НБУ продав вже 7,243 млрд доларів.

НБУ використовує продаж валюти з резервів зокрема для стримування тиску на валютному ринку, спричинений емісією гривні. Також він продає валюту для балансування ринку експортерів та імпортерів задля утримання фіксованого курсу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Ситуація на валютному ринку покращилася. НБУ заявив про стабілізацію 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
01.04.2023 337
Еще материалы раздела «Економіка»